ZSME na Międzynarodowych Targach Energetycznych ENERGETAB Bielsko-Biała

W dniu 13 września 2023r, byliśmy, widzieliśmy, odwiedziliśmy dziesiątki stoisk na Targach Energetycznych Energetab wraz z uczniami Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych z Katowic.

Patronem jak i sponsorem naszej wizyty na targach był partner handlowy Przedsiębiorstwa el12, firma Relpol S.A.

Dzięki temu spotkaniu uczniowie mogli dotknąć, zobaczyć i dopytać o setki produktów, o których słyszą na lekcjach w szkole. Zobaczyli i poznali najnowsze rozwiązania techniczne z zakresu elektrotechniki, energetyki, odnawialnych źródeł energii, automatyki czy miernictwa. I wielu, wielu innych na ok. 400 stoiskach wystawowych.

Uczestniczyli też w spotkaniach wielu ciekawych wystawców różnych firm, zebrali wiele przydatnych młodemu elektrykowi materiałów i gadżetów. A przede wszystkim mile spędzili czas, zawierając przy tym nowe znajomości wśród kolegów z Katowic.

Tadeusz Rybak

Opiekun programu Akademia el12