Opublikowano

Zakończenie roku klas IV-tych

Uczniowie klas 4 En/T z „Pułaskiego” oficjalnie pożegnali szkołę. Dnia 27 kwietnia 2018 r. w naszej szkole miała miejsce szczególna uroczystość – pożegnanie kolejnego rocznika absolwentów naszej szkoły.

Bardzo dużo miłych, życzliwych, ale też wzruszających słów padło podczas oficjalnych przemówień.

Głos zabrali m.in. Pan Dyrektor Tomasz Dobosz, przewodnicząca Rady Rodziców oraz w imieniu Samorządu Uczniowskiego Olga Czakiert.
Uczniowie młodszych klas przygotowali skecz o pierwszych dniach w szkole, o pierwszych konfrontacjach z nauczycielami i pokazali jak wszystko zmieniło się z biegiem lat. Pojawiły się również krótki film z mini wywiadami z naszymi bohaterami, uczniami klasy 4 En/T – teraz już absolwentami.
Uroczystość była okazją do podsumowania czterech lat pracy i wyróżnienia najlepszych absolwentów. Nagrody otrzymali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, byli zaangażowani w życie szkoły lub reprezentowali ją w zawodach sportowych. Wręczono również świadectwa ukończenia szkoły oraz dyplomy gratulacyjne. Natomiast uczniowie klasy 3 En i 3 T przekazali, zgodnie z tradycją, upominki. Na koniec uroczystości wykonano wspólną fotografię.
Wszystkim absolwentom życzymy sukcesów na egzaminach oraz wspaniałej przyszłości!