Opublikowano

Projekt Iron Oxide

Dnia 4 lipca w Częstochowskiej Strefie Ekonomicznej odbyła się konferencja prasowa podsumowująca etap projektu Iron Oxide, który nasza szkoła realizowała wspólnie z częstochowską grupą artystyczną Monstfur, Zespołem Szkół im. Gen. W. Andersa oraz Zespołem Szkół im. W. Reymonta. Efektem projektu jest okazały mural przy ul. Targowej, który według projektu grupy wykonali wspólnie uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Prezydent miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk podziękował wszystkim uczestnikom projektu oraz grupie Monstfur, za zaangażowanie i działalność artystyczną, które niewątpliwie przyczyniają się do kulturalnego ożywienia i promocji naszego miasta.
Grupa Monstfur podziękowała koordynatorkom projektu oraz uczniom, bez których realizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa. Oprócz podziękowań padły również zapewnienia o kontynuacji projektu i dalszej współpracy z naszą szkołą.
Mural jest nasz! Okazały, imponujący i robiący wielkie wrażenie. Zapraszamy wszystkich do jego obejrzenia i z niecierpliwością czekamy na kolejne przedsięwzięcia Monstfura, których będziemy częścią.
koordynatorka projektu
Ewa Teperska