Opublikowano

Dzień Wiosny w ZSME.

21 marca do ZSME zawitała wiosna. I buchnęło radością, emocjami i kolorami. Barwny korowód przebierańców pojawił się najpierw na szkolnych korytarzach a potem na czerwonym dywanie i ceremonii wręczenia „Kazików 2014”.

 

Najpierw rozdane zostały statuetki nauczycielom. W kategorii „Żyleta” zwyciężyła Ewa Teperska, „Przyjaciel młodzieży” Anna Andrzejewska, „Oazą spokoju” okazał się być Robert Siciak. Krzysztof Dobrakowski pokonał konkurentów w dwóch kategoriach: „Strażnik Teksasu” i „Mistrz dowcipu”. Największą „Elegantką” jest Kinga Michalik, „Pracusiem” Monika Borowicz, „Masterem promocji” Agata Marks. Najczęściej uśmiecha się Katarzyna Szyller i to ona zwyciężyła w kategorii „Happy smile”. W kategorii „Fitnessiaki” statuetkę zgarnął Piotr Lichota, zaś bezkonkurencyjny w kategorii „Bajkopisarz” okazał się być wicedyrektor szkoły – Arkadiusz Śpiewak. Po raz pierwszy w tym roku również nauczyciele oddali swoje głosy na uczniów. A oto zwycięzcy w kategoriach uczniowskich:

 

 

·       „Mr/Ms 100 %” – Marcel Morawski klasa III T

·       „Debeściak” – Piotr Zięba – klasa I EN

·       „Zegarmistrz” – Mateusz Matuszewski – klasa III F

·       „Leniwiec” – Wiktor Borowicz – klasa III F

·       „Osiłek” – Mateusz Jończyk – klasa III Wa

·       „Mistrz Savoir – Vivre” – Krzysztof Hyra – klasa II T

·       „Elegancik” – Adrian Łudczak – klasa III F

·       „Dowcipniś” – Damian Iwanow – klasa III F

 

 

Po zakończeniu ceremonii uczniowie i nauczyciele wzięli udział w teleturnieju „1 z 10”. Zwyciężył dyrektor szkoły – Tomasz Dobosz. Wszyscy dobrze się bawili próbując na zdjęciach z dzieciństwa rozpoznać swoich nauczycieli. Niektórych kojarzono od razu, natomiast kilka zagadek sprawiło publiczności prawdziwe trudności.

W ostatnim teleturnieju „Jaka to melodia?” zwyciężył zespół nauczycieli w składzie: Ewa Teperska, Katarzyna Szyller, Kinga Michalik.

 

 

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Wiosnę przywitaliśmy hucznie, a teraz czekamy już tylko na nadejście lata a wraz z nim upragnionych wakacji.