Opublikowano

Targowa na Salonach!

 

Nie, nie na Salonach ale na Salonie – nie mogło nas tam przecież zabraknąć!

W dniach 16 – 20 marca nasza szkoła uczestniczyła w VIII już edycji Salonu Edukacji Technicznej i Zawodowej. Na naszym stoisku można było obejrzeć symulator windy (wypożyczony przez partnera szkoły firmę Rem – Lift) oraz specjalistyczny sprzęt elektryczny, wygrać nagrody i słodkie upominki w konkursie Koło Fortuny, ale przede wszystkim uzyskać fachowe i rzeczowe informacje na temat kierunków kształcenia i zawodów z oferty edukacyjnej naszej szkoły.

 

 

Gimnazjaliści interesowali się głównie kierunkiem Technik mechanik i Technik elektryk, my zaś próbowaliśmy ich również zachęcać do wybrania nowego kierunku – Technik urządzeń dźwigowych – wskazując na jego przyszłościowy charakter i gwarancję znalezienia zatrudnienia po ukończeniu szkoły.

 

 

Mamy nadzieję, że nasza pomoc i porady pomogą gimnazjalistom jak najlepiej pokierować dalszą edukacją.

Życzymy trafnych wyborów i do zobaczenia w murach naszej szkoły!