Wyniki Konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród zwycięzców w konkursie na „Pracownię Kompetencji Cyfrowych” organizowanym przez NASK.

Nagrodą w konkursie jest zestaw 16 laptopów wraz z systemem operacyjnym i oprogramowaniem NetSupport School, szafa do przechowywania urządzeń, monitor interaktywny ze stojakiem oraz access point Wi-Fi.

Konkurs polegał na przeprowadzeniu modułu kursu Bezpieczni w sieci pt. „Cyberzagrożenia. Nie wpadnij w sieć przestępcy” z zagadnień dotyczących bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz przygotowanie pracy konkursowej- plakatu z hasłem promocyjnym dotyczącym bezpieczeństwa w Internecie. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentował Maksymilian Czyż z klasy 3 En. Gratulujemy!