Szósta edycja pikniku z okazji Dnia Elektryka już za nami. W tym roku hasłem przewodnim były: Energia, Elektryczność i Ekscytacja. Tej ostatniej na szczęście nie zabrakło, mimo deszczowej aury. W doskonałych humorach poznawaliśmy nie tylko pasje naszych uczniów, ale również uczestników konkursu „ Akcja Ekscytacja”. Nie zawiedli partnerzy i przyjaciele szkoły, którzy prezentowali nowości techniczne w dziedzinie elektryki i mechaniki oraz licznie przybyli zaproszeni goście. Deszcz nie przestraszył nawet przedszkolaków, których w progach szkoły witał Stich. Na pikniku nie zabrakło również jedzenia. Nauczyciele i rodzice dostarczyli własnoręcznie upieczone ciasta, Fundacja Adullam przepyszne kanapki, a zespół grillmanów pod czujnym okiem Wiktora dbał o odpowiedni stopień wysmażenia kiełbasek. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym piknik stał się rzeczywistością!
Piszą o nas:







