Opublikowano

Zapal się na niebiesko dla autyzmu

W kwietniu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Niebieskim Marszu” zorganizowanym w Częstochowie w ramach akcji „Zapal się na niebiesko dla autyzmu”. Wydarzenie było okazją do wyrażenia solidarności z osobami w spektrum autyzmu oraz zwrócenia uwagi na potrzebę budowania społeczeństwa opartego na szacunku i akceptacji.