WYNIKI  KONKURSU  PLASTYCZNEGO  –  „SPRZĄTNIJ TO!”

Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym „Sprzątnij to!” zwyciężył Patryk Szular ze Szkoły Podstawowej nr 25 im. Stanisława Staszica w Częstochowie. II miejsce zajęła Julia Kaleta ze Szkoły Podstawowej nr 16 im. Bolesława Chrobrego w Częstochowie, III miejsce Natalia Sztama ze Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Wyspiańskiego W Częstochowie.

Z uwagi na to, że na konkurs wpłynęło aż 125 prac, jury konkursowe w składzie: Małgorzta Iżyńska, Ewa Pietralik, Agnieszka Bielarczyk, Ewa Teperska, Michał Adamus, Kamil Sowiński i Tomasz Gajewski postanowiło przyznać trzy wyróżnienia:

Hubert Wawrzyn – Szkoła Podstawowa nr 35

Karolina Wiaderek – Szkoła Podstawowa nr  27 im. Z. Łęskiego

Maria Shamraienko – Szkoła Podstawowa nr 38 im. L. Zamenhofa

Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki za udział w konkursie.

Gratulujemy laureatom! Poniżej prezentujemy zwycięskie prace.