Opublikowano

Wizyta młodzieży w szkole w Sevilli w ramach programu Erasmus+

Grupa uczniów z klasy 2 i 3 Zespołu Szkół Mechaniczno- Elektrycznych wzięła udział w wyjeździe do Sevilli w Andaluzji w ramach programu Erasmus+. Podczas pobytu uczestniczyliśmy w zajęciach w szkole hiszpańskiej, gdzie zaprezentowaliśmy informacje o naszej szkole i mieście. Był to także czas wykorzystania swoich umiejętności w j. angielskim oraz intensywnej nauki j. hiszpańskiego i poznawania kultury regionu. Zwiedziliśmy urokliwą Sevillę a także odwiedziliśmy Kadyks nad oceanem – mimo niezwykle wietrznej pogody. Wyjazd dostarczył  nam niezapomnianych wrażeń! Wspaniałe wspomnienia zostaną z nami na dłuuuugo!