Opublikowano

SELFIE DAYS DLA „PUŁASKIEGO”

Postać naszego patrona Kazimierza Pułaskiego jest nam wyjątkowo bliska. Dlatego w ostatnim tygodniu stycznia rozpoczęliśmy akcję po hasłem SELFIE DAYS DLA „PUŁASKIEGO”. W zimowy mroźny poniedziałek, pojawił się pierwszy post na profilu FB naszej szkoły:

Kolejny tydzień, kolejne wyzwania… już dzisiaj przyłączcie się do akcji SELFIE DAYS DLA „PUŁASKIEGO”! Zapraszamy całą społeczność szkolną do przesyłania swoich autorskich „selfie”. Z Waszych zdjęć stworzymy mozaikę – portret naszego patrona Kazimierza Pułaskiego. Czekamy już dzisiaj na Wasze „selfie”, a Wy czekajcie cierpliwie na efekt końcowy… śledźcie uważnie nasz profil😊

Na odzew nie musieliśmy długo czekać. Zdjęcia spływały z prędkością światła. W oczekiwaniu na wielki finał, rozwiązywaliśmy quiz na temat selfie „Takie tam…selfie today”.

Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się stworzyć wyjątkowy portret-mozaikę Kazimierza Pułaskiego, który złożył oficjalne podziękowania i wszystko wskazuje na to, że jest bardzo zadowolony.