Konkurs, którego celem jest promowanie szkolnictwa zawodowego, został rozstrzygnięty. Uczniowie szkół podstawowych stanęli przed ciekawymi wyzwaniami, które należało ująć w ramy prezentacji multimedialnej. Uczestnik konkursu zobowiązany był do zwięzłego przedstawienia wybranego zawodu wraz z uzasadnieniem wyboru. Ponadto należało wprowadzić autorskie zadanie tematycznie powiązane z informacjami umieszczonymi w prezentacji. Laureatami II edycji konkursu zostali:
I miejsce – Dawid Chrostowski, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Orła Białego w Częstochowie
II miejsce – Oliwia Stawiarz, Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie
III miejsce – Szymon Pałyga, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Orła Białego w Częstochowie
Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!
Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 26 marca 2025 r. o godz.10.00 w siedzibie ZSM–E im. K. Pułaskiego przy ul. Targowej 29 w Częstochowie. Serdecznie zapraszamy.




