Opublikowano

Marsz Różowej Wstążki

We wtorek, 26 maja uczniowie naszej szkoły  z klasy 1 n/k wzięli udział  w kolejnej odsłonie Marszu Różowej Wstążki organizowanego przez Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki. Tegorocznej akcji towarzyszyło hasło „Mamo, bądź zdrowa!”, które miało zwrócić uwagę na znaczenie regularnych badań i wczesnego wykrywania raka piersi.