Opublikowano

Tydzień Lokalnych Branż Zawodowych

 

W dniach 23 – 27 listopada w Częstochowskim Parku Przemysłowym odbyła się kolejna edycja Tygodnia Lokalnych Branż Zawodowych organizowana przez CIZ.

 

W środę 25 listopada przedstawialiśmy gimnazjalistom kierunki kształcenia z naszej oferty edukacyjnej: Technik mechanik, Technik elektryk, Technik urządzeń dźwigowych i Elektryk.

Na przygotowanych stoiskach można było poznać tajniki zawodu, zobaczyć ciekawe prezentacje multimedialne, uzyskać fachową poradę od nauczycieli uczących przedmiotów zawodowych i dowiedzieć się, dlaczego warto wybierać kierunki kształcenia z naszej oferty.

 

 

Dzięki uprzejmości właściciela zaprzyjaźnionej ze szkołą firmy Rem – Lift mogliśmy zaprezentować gimnazjalistom symulator windy, a wypożyczona od zaprzyjaźnionej ze szkołą Politechniki Częstochowskiej drukarka 3D zrobiła wśród zwiedzających prawdziwą furorę i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

 

 

A wszystko po to by pokazać gimnazjalistom jak fajne i ciekawe jest kształcenie techniczne i pomóc im wybrać jak najbardziej satysfakcjonujący kierunek dalszej edukacji.

Życzymy trafnych wyborów i zapraszamy do naszej szkoły!