Zbiórka materiałów dla szpitalnych grup wychowawczych

W dniu 6 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w festynie zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 28 w Częstochowie. Podczas festynu przekazaliśmy zebrane przez społeczność naszej szkoły artykuły i materiały plastyczne dla Szpitalnych Grup Wychowawczych, które sprawią, że czas spędzony w szpitalach będzie dla małych pacjentów milej wspominany. Na festynie mogliśmy podziwiać oraz zakupić prace własnoręcznie  wykonane przez wychowanków tej placówki, największym zainteresowaniem cieszyły się prace wykonane techniką decoupage. Dziękujemy wszystkim osobom, które czynnie włączyły się w zbiórkę materiałów oraz zachęcamy do dalszej współpracy.

Koordynator: mgr A.Soduła