ZARZĄDZANIE NA MEDAL – konkurs interdyscyplinarny

26 kwietnia 2022r. na Politechnice Częstochowskiej odbył się III etap konkursu interdyscyplinarnego ,, Zarządzanie na medal”. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy o współczesnych możliwościach zarządzania przedsiębiorstwem w zakresie logistyki, marketingu informatyki i przedsiębiorczości. Uczniowie ZSME również byli obecni podczas poszczególnych etapów. W I etapie brali udział Krzysztof Kucharczyk, Jakub Kromołowski i Michał Światłowski wszyscy z kl.4 En. Do III etapu finałowego zakwalifikował się Krzysztof Kucharczyk z kl.4 En, który dzielnie zmagał się z przygotowanym przez Organizatora zadaniem polegającym na rozwiązaniu poważnego problemu pewnego przedsiębiorstwa. Krzysztof musiał wykazać się swoimi umiejętnościami w zarządzaniu firmą. Finał konkurs zakończył się rozdaniem nagród oraz gratulacjami, jako pierwszy z naszego grona przekazał gratulacje finaliście, pan Dyrektor Tomasz Dobosz obecny na uroczystości. Cieszymy się sukcesem naszego Ucznia , gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym zarządzaniu na każdym szczeblu!!!