Takiej imprezy jeszcze nie było!

Przy wsparciu Wydziału Funduszy Europejskich i Rozwoju Invest In Urzędu Miasta Częstochowa, Centrum Usług Komunalnych, Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz firm: Tauron Dystrybucja, Polska Energetyka, MPK, Odyssey, Strefa Energetyczna z okazji Dnia Elektryka organizujemy piknik dla małych i dużych mieszkańców naszego miasta. Podczas pikniku będzie można  dowiedzieć się wszystkiego na temat fotowoltaiki, ekologii i sortowania odpadów oraz alternatywnych źródeł pozyskiwania energii. Zespół The Shelter zapewni muzyczną ucztę, organizatorzy coś dla podniebienia, liczne konkursy, kącik zabaw dla dzieci i przyjemnie spędzony czas.

Piknik odbędzie się 10 czerwca na placu szkolnym przy ulicy Targowej 29                              w godzinach 10.00 – 14.00.

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!