Podsumowaliśmy Mikołajkową zbiórkę darów dla małych wychowanków Stowarzyszenia „Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie” z ul. Michałowskiego 30 B

Dnia 2 lutego mury naszej szkoły odwiedzili znamienici goście: Naczelnik Wydziału Edukacji pan Rafał Piotrowski, Naczelnik Wydziału Zdrowia pani Grażyna Stramska- Świerczyńska, Wiceprezes Stowarzyszenia „ Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie” – pani Magdalena Balcerek – Motyl, przedstawiciele Tauron Dystrybucja S.A. oddział w Częstochowie oraz dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Częstochowy i okolicznych powiatów.

Powodem spotkania było uroczyste zakończenie Mikołajkowej zbiórki darów dla małych wychowanków Stowarzyszenia „Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie” , którą współorganizowaliśmy z naszą absolwentką panią Irminą Klimek. Podczas uroczystości zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną na rok szkolny 2023/2024, pani Magdalena Balcerek – Motyl przedstawiła działalność placówki stowarzyszenia mieszczącej się przy ul. Michałowskiego 30 B  oraz wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Edukacji p. Rafałem Piotrowskim i Dyrektorem Szkoły p. Tomaszem Doboszem wręczyła podziękowania przybyłym koordynatorom i przedstawicielom szkół i przedszkoli. Przedstawienie przygotowane przez nauczyciele historii p. Dominika Wołyńca wraz z uczniami klasy II En w humorystyczny sposób przybliżyło sylwetkę patrona szkoły Kazimierza Pułaskiego. W zbiórkę zaangażowało się 11 firm i przedsiębiorstw, 4 fundacje i stowarzyszenia oraz 36 placówek edukacyjnych z Częstochowy i okolicznych powiatów. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej zbiórkę w liczbach oraz relacji towarzyszących nam mediów: Radia Fiat i TV Orion.

Mikołajkowa zbiórka darów dla małych wychowanków stowarzyszenia PREZENTACJA