Firma TAURON wyposaża naszą szkolną pracownię instalacji elektrycznych

Dnia 18 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z Panią Agnieszką Hyla – Kaźmierczak przedstawicielką firmy TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie. Podczas spotkania nastąpiło przekazanie sprzętu elektrycznego i elektronicznego stanowiącego wyposażenie pracowni montażu instalacji elektrycznych. Wartość tego doposażenia wynosi 10 tysięcy zł. Dostaliśmy narzędzia takie jak: wiertarki, bruzdownice oraz aparaty i urządzenia elektryczne, które wzbogaciły zasoby szkoły. Jest to już druga część działania realizowanego w ramach porozumienia zawartego między szkołą, a firmą TAURON. To wspólne przedsięwzięcie ma na celu edukowanie specjalistów z branży elektrycznej, prowadzenie zajęć praktycznych na właściwym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.