III Ogólnopolski Dziecięcy Turniej Karate Uechi-Ryu.

W sobotę 25 października 2014 r. w naszej szkole odbył się III Ogólnopolski Turniej Uechi – Ryu Karate – Do Okinawa pod Patronatem Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Organizatorem Turnieju byli: Polska Federacja Uechi – Ryu Karate – Do Okinawa i Częstochowska Akademia Sztuk Walk, Sportu i Rekreacji – Zbigniew Rychlewski, al. Pokoju 13. Wszystkich przybyłych zawodników i gości przywitał V-ce Prezydent Miasta Częstochowy Ryszard Stefaniak.

W turnieju zawodnicy brali udział w konkurencjach kata, sumo – grappling i karate. Rywalizacja była bardzo zacięta, nikt bez walki nie poddał się. Jednak pomimo trudu i wysiłku dostarczyła wszystkim wielu emocji i wrażeń. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Z niecierpliwością czekamy na kolejny taki turniej, który jest nie tylko okazją do wspaniałej zabawy, ale również ukazuje jak można zdrowo i aktywnie spędzać wolny czas.