Tydzień Lokalnych Branż Zawodowych 2018

Jak co roku nasza szkoła uczestniczyła w działaniach promujących szkolnictwo techniczne i zawodowe. W dniach 11 – 14 grudnia w murach Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej w ramach kolejnej edycji Tygodnia Lokalnych Branż Zawodowych promowaliśmy kierunki kształcenia z naszej oferty edukacyjnej. Technik elektryk, technik mechanik czy technik urządzeń dźwigowych

to kierunki ciekawe i z pewnością przyszłościowe, gwarantujące znalezienie dobrze płatnej pracy. Elektryk, kierowca mechanik, mechanik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych to oferta Branżowej Szkoły I stopnia nr 7. Zawody atrakcyjne, pozwalające się wykazać przedsiębiorczością i dające możliwość prowadzenia samodzielnej działalności. Przygotowane przez nas stoisko promocyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży, aplauz i aprobatę uzyskał też brawurowy pokaz samoobrony prezentowany przez uczniów klasy IV En, III En i II  En. Jak co roku w działaniach promocyjnych wsparła nas Politechnika Częstochowska, która zaprezentowała ogniwo paliwowe oraz roboty Lego.